Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Vesmírna budovateľská stratégia IXION je vonku

Pozrite si launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. December 2022

IXION Game Wallpaper

IXION je vesmírna budovateľská stratégia, ktorá vyšla 7. decembra 2022 na platformu PC cez službu Steam a Epic Games Store. Včera vyšiel trailer k spusteniu tejto hry, ktorý naznačuje, že hráči sa môžu tešiť na napínavé momenty plné rozhodnutí a výziev.

IXION vás zavedie do budúcnosti, kde budete musieť stavať a rozvíjať svoju vlastnú vesmírnu kolóniu. Budete musieť riadiť všetky aspekty života na vašej kolónii, od obstarávania surovín po stavanie budov a riadenie obyvateľov.

Titulný obrázok Youtube videa

Hra tiež obsahuje napínavé vesmírne súboje, v ktorých budete musieť bojovať o prežitie vašej kolónie proti nepriateľským kolóniám. Ide tak o unikátnu kombináciu žánrov survival, city building, manažmentu a stratégie, to všetko v spracovaní vesmírnej opery.

IXION je výzvou pre každého hráča, ktorý miluje budovateľské stratégie a chce sa pustiť do dobrodružstva vo vesmíre. S jej realistickými mechanikami a prepracovanou grafikou je IXION skvelou hrou pre dlhé zimné večery.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články