Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Kontakt

Nezávislý herný web CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Web spravuje skupinka nezávislých autorov vo svojom voľnom čase a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier. Tvoríme vlastnú grafiku, súťaže, posty na sociálne siete, stránky si sami programujeme a nahrávame aj podcasty, ktoré nájdete na všetkých podcastových platformách. 

CentrumHer.eu je dnes najväčší nezávislý herný magazín na Slovensku, beží na jedinečnom CMS systéme CMan a dbáme na to, aby ste na našom webe našli kvalitu, nie kvantitu. Pre všetkých registrovaných užívateľov je web úplne bez reklamy. Podporiť nás môžete na Patreone

Redakcia: 

  • Lukáš Kanik
  • Marek Jaroš
  • Veronika Ďureková
  • Marián Balint
  • Jakub Fanta
  • Dominik Slavkovský

Na naše stránky je možné umiestniť PR články, sponzorované posty a odkazy (linky).

Kontaktovať nás môžete na mailovej adrese redakce@centrumher.eu