Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

CMan - CMS systém ušitý na mieru pre web CentrumHer

CMan je CMS systém postavený na technológií PHP.

CMan je nový CMS (Content Managment System) systém, ktorý sme si pre potreby CentrumHer vybudovali sami, od základu. Systém spĺňa všetko, čo by ste od podobného systém chceli - rýchlosť, správa článkov, tagov, kategórií, médií či používateľov. S menším programátorským zásahom by na danom systéme mohol bežať hociktorý iný blog či novinkový portál.

Jeho vývoj, testovanie a ladenie pre naše potreby trval viac ako rok. Za vývojom stojí Marek Jaroš, ktorý ho programoval popri škole/brigáde vo svojom voľnom čase. 

Každopádne, vývoj nášho CMana spustením vynovenej verzie webu CentrumHer nekončí. Stále máme zoznam fičúr, nápadov a bugov, ktoré chceme v najbližšej dobe vyriešiť. 

Ak máte nejaké nápady či postrehy, ako náš systém vylepšiť, určite nám ich zašlite na náš redakčný mail redakce@centrumher.eu. Taktiež budeme radi, ak nám napíšete, ak ste natrafili na nejakú chybu.